Наш сайт використовує cookie файли для маркетингових та комерційних цілей. При продовженні користування сайтом, ви погоджуєтесь / приймаєте нашу Політику Конфеденційності

усі публікації

збережемо культуру

культурні новини

свята-традиції

інтервʼю

поезія

сучасна українська мода

культурні подкасти

культурна спадщина

«Cancel culture» — нова тенденція в медіапросторі та слово 2019 року за даними австралійського словника Macquarie Dictionary, який надає таку дефініцію: онлайн-феномен бойкоту громадських діячів, що говорять або вчиняють неправильні (на думку інтернет-спільноти) речі.

Зануртеся в українську літературу через кінострічки!

Українські фільми, які нагадують про ціну свободи нашого народу

Шлях, який довелося пройти українським кіногеніям у період існування СРСР

Талановитий художник родом з Луганщини розповів про кроки до перемоги в культурній війні з Росією та висвітлив особисте бачення розвитку української культури.

Екологічні ліжники, доріжки, килими та пуфи в сучасній українській обробці від команди майстрів GUSHKA

Авторка повісті, що увійшла до списку премії Дитячої книги року BBC, та одна з 50 найкращих учителів України за версією Global Teacher Prize Ukraine ділиться своїм баченням ситуації на сучасному українському літературному фронті.

Окуляри Ochis доводять, що екологічні продукти можуть мати естетичний і вишуканий вигляд. Такі кавові оправи розкладаються в 100 разів швидше, ніж пластикові вироби, перетворюючись на добриво для рослин

Образ княгині Ольги — однієї з найвизначніших постатей нашої історії, відобразився в лаконічному дизайні аксесуару від бренду Bevza

Etnodim випустив капсулу «протестних» стрічок, присвячену першій українській революції новітнього часу

В якому форматі працює Харківська державна академія дизайну і мистецтв під час війни? Олександр Сердюк розповідає про хоробрість харківських митців та студентів.

Видатний український скульптор поділився своїм баченням розвитку українського мистецтва та впливом війни на власну творчість та тематику робіт.

У своєму інтервю професор Микола Богданович Якимечко поділився своїми думками про перебіг війни на культурному фронті та її значення.