Наш сайт використовує cookie файли для маркетингових та комерційних цілей. При продовженні користування сайтом, ви погоджуєтесь / приймаєте нашу Політику Конфеденційності

Ochis — перший бренд у світі, який виробляє окуляри з кавової гущі

сучасна українська мода

сучасна українська мода

Українська команда Ochis не заплющила очі на забруднення довкілля, яке спричиняє оптична промисловість, і винайшла аксесуари нового типу. Витративши роки на пошуки альтернативи пластику, фахівці компанії склали формулу екологічного та міцного матеріалу: кавова гуща + натуральні олії.

Оправи з рослинної суміші є водостійкими та мають кілька унікальних якостей. Після висушування і полірування матеріал набуває матової текстури поверхні та зберігає легкий запах кави протягом кількох місяців.

Унісекс моделі Ochis, які вручну виготовляються в Києві, сьогодні експонуються у французькому Musée de la lunette у місті Море — центрі світової оптичної індустрії. В Музеї окулярів відкрилася виставка Green Watching, присвячена сталому розвитку галузі: використанню біологічно розкладних матеріалів, підходу zero-waste та зростанню ринку перепродажу. Серед експонатів — і дві моделі Ochis, які можна побачити на виставці до 15 січня 2023 року.

Окуляри Ochis доводять, що екологічні продукти можуть мати естетичний і вишуканий вигляд. Такі кавові оправи розкладаються в 100 разів швидше, ніж пластикові вироби, перетворюючись на добриво для рослин.

Слідкуємо за інноваціями українських і світових дизайнерів, які наближають нас до кращого майбутнього.

Матеріал надано редакцією BLUR.

Social media